Czterolatka w szpitalu po wypadku drogowym – FOTO

1 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   28 listopada 2017

W szpitalu skończyła się dla czteroletniej dziewczynki nieuważna podróż z mamą. Na szczęście małej pasażerce samochodu osobowego prawie nic się nie stało.

Było już ciemno, gdy doszło do zderzenia dwóch pojazdów na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej i Kościuszki w Chełmku. Kierująca oplem miejscowa kobieta, wioząca małą córkę, podjęła manewr skrętu w lewo.

Jednak nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu dostawczemu volkswagenowi, za kierownicą którego siedział mieszkaniec Dąbrowy Górniczej. Na miejsce przyjechały służby ratunkowe. Ratownicy medyczni zabrali czterolatkę do szpitala. Dziecko na szpitalnym oddziale ratunkowym przeszło badania, które wykazały, że nie doszło do poważnych obrażeń.

Nieuważna mama dostała od policjantów mandat i punkty karne.

 

 

Komentarze
  • 29 listopada 2017 16:10

    henryk

    Pani wyjechała z podporządkowanej – zgoda. Inna sprawa to prędkość z jaką poruszają się kierowcy jadąc Krakowską, szczególnie od strony Libiąża. Teren zabudowany a dają po garach na granicy zdrowego rozsądku. Przejście dla pieszych na wysokości Ciżemki moim zdaniem mało udane. W miejscu gdzie może się przydarzyć gwałtowne hamowanko droga wyłożona jest asfaltami o różnej przyczepności. Jak widzę te zestawy ciężarowe z wannami do przewozu złomu czy materiałów sypkich, wjeżdżające w “rękawy” a później tańczące po drodze na wysokości BP, to czekam dnia kiedy taki zestaw położy się na boku. A może by tak wzorem Jaworzna postawić radar z tablicą wyświetlającą aktualną prędkość jednego czy drugiego pirata?

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa