Czołowe zderzenie audi i seata – FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   5 maja 2021 18:17

Dzisiaj o godzinie 15 na skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego i Słowackiego w Oświęcimiu doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Policjanci ustalili, że audi, którym podróżowało trzech młodych mężczyzn, wjechało na skrzyżowanie na czerwonym świetle.

18-letni kierowca zderzył się czołowo z seatem, który jechał z naprzeciwka i skręcał w lewo. Drugi z pojazdów prowadził 40-letni mieszkaniec Oświęcimia.

„Nikt nie doznał obrażeń. Sprawca kolizji otrzymał mandat i punkty karne” – mówi Faktom Oświęcim aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .