• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Czołowe zderzenie audi i seata - FOTO

Reklama

Dzisiaj o godzinie 15 na skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego i Słowackiego w Oświęcimiu doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Policjanci ustalili, że audi, którym podróżowało trzech młodych mężczyzn, wjechało na skrzyżowanie na czerwonym świetle. 18-letni kierowca zderzył się czołowo z seatem, który jechał z naprzeciwka i skręcał w lewo. Drugi z pojazdów prowadził 40-letni mieszkaniec Oświęcimia.  width=
„Nikt nie doznał obrażeń. Sprawca kolizji otrzymał mandat i punkty karne” - mówi Faktom Oświęcim aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.
 width=  width=  width=  width=