Reklama
28 czerwca 2026, niedziela
Czołowe zderzenie audi i seata - FOTO
- Paweł Wodniak
- 5 maja 2021
- 18:17
Reklama
Dzisiaj o godzinie 15 na skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego i Słowackiego w Oświęcimiu doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego.
Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Policjanci ustalili, że audi, którym podróżowało trzech młodych mężczyzn, wjechało na skrzyżowanie na czerwonym świetle. 18-letni kierowca zderzył się czołowo z seatem, który jechał z naprzeciwka i skręcał w lewo. Drugi z pojazdów prowadził 40-letni mieszkaniec Oświęcimia.
„Nikt nie doznał obrażeń. Sprawca kolizji otrzymał mandat i punkty karne” - mówi Faktom Oświęcim aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.
