Część ulicy Olszewskiego całkowicie zamknięta

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   17 września 2019 09:11

Rozpoczął się kolejny długo oczekiwany remont drogowy w Oświęcimiu. Dlatego też od wczoraj część ulicy Olszewskiego jest całkowicie zamknięta.

Modernizacja obejmuje odcinek traktu od skrzyżowania z ulicą Słowackiego do ronda u zbiegu ulic Chemików i Fabrycznej. Objazd biegnie aktualnie ulicami Słowackiego, Tysiąclecia i Szustera lub Chemików.

Wykonawca na obecnym etapie prac nie zamknął odcinka modernizowanej drogi pomiędzy rondem Telki przy stacji paliw do skrzyżowania z ulicą Szustera. Ma to zmniejszyć utrudnienia w ruchu drogowym, dając możliwość przejazdu wzdłuż lodowiska traktem równoległym do ulicy Chemików.

Zobacz również:

Druga część ulicy Olszewskiego do remontu

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa