Czerwień rządzi, czyli lutowe Kino dla Kobiet – FILM, FOTO

Jola Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   1 marca 2024 12:05

Planet Cinema w Oświęcimiu ponownie stało się miejscem wyjątkowego wydarzenia skierowanego do pań – Kina dla Kobiet. 

Tym razem uczestniczki miały okazję nie tylko obejrzeć film „Tylko nie Ty”, ale również wziąć udział w serii emocjonujących konkursów i zabaw, które wymagały od nich nie tylko wiedzy filmowej, ale też szybkości, sprytu i wytrzymałości.

Organizacja wydarzenia, jak zwykle, stała na najwyższym poziomie dzięki Magdalenie Etmańskiej, dyrektorce Planet Cinema. Jej pomysłowość i zaangażowanie zapewniły, że wieczór był pełen emocji i niezapomnianych wrażeń. Konkursy i zabawy zorganizowane podczas wydarzenia były nie tylko okazją do dobrej zabawy, ale też sprawdzianem tężyzny filmowej zgromadzonych pań.

Wydarzenie to cieszyło się również wsparciem licznych partnerów i sponsorów, dzięki czemu uczestniczki miały szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród. Szczególnie pamiętne okazały się być gadżety związane z walentynkami, które zapewniały dodatkowe korzyści ich posiadaczkom.

„Tylko nie Ty” – film wybrany na ten wieczór, był kolejnym punktem programu, który zainteresował i zjednoczył uczestniczki. Seans nie tylko stanowił doskonałą rozrywkę, ale też był okazją do wspólnego spędzenia czasu i wymiany opinii na temat obejrzanej produkcji.

Patronat medialny nad Kinem dla Kobiet sprawują Fakty Oświęcim, co podkreśla lokalne zaangażowanie i zainteresowanie wydarzeniem. Organizatorzy już zapowiadają kolejne spotkanie w marcu, które będzie miało wyjątkowy charakter, gdyż odbędzie się podwójnie, oferując jeszcze więcej okazji do wspólnego spędzenia czasu w kinie.

Wydarzenia takie jak Kino dla Kobiet w Planet Cinema w Oświęcimiu są doskonałym przykładem na to, jak kino może stać się miejscem nie tylko seansów filmowych, ale również kreatywnej i aktywnej rozrywki, łączącej ludzi o podobnych zainteresowaniach.

 

 

Zobacz również:

Wiosenne Kino dla Kobiet aż dwa razy. Ponownie – FILMY

 

 

.
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . .