Czarny Piątek w Faktach Oświęcim

0 Redakcja FO  |   Fakty  |   23 listopada 2017

Black Friday czyli Czarny Piątek to dzień największych wyprzedaży w roku. Odbywają się przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, oprócz tego też w Kanadzie czy Wielkiej Brytanii, cyklicznie co roku w ostatni piątek listopada.

Wyprzedaże z okazji Black Friday uznawane są za największe wyprzedaże pojawiające się w sklepach czyli największe obniżki cen. W Polsce ten dzień, choć nie jest jeszcze tak popularny jak w krajach Ameryki Północnej, z każdym rokiem staje coraz bardziej znany. Wśród polskich konsumentów określany jest jako Black Friday Polska, ale i również po prostu jako Czarny Piątek.

W portalu Fakty Oświęcim również postanowiliśmy zaprosić na naszą wyprzedaż. Tylko w ten weekend każdy baner obniżony jest o 50%. Wystarczy zrobić zamówienie do niedzieli 26 listopada do godz. 23.59 pod adresem reklama@faktyoswiecim.pl podając nazwę i miejsce reklamy, dane do faktury i wyznaczyć termin kampanii. Termin kampanii jest nieograniczony.

Aby otrzymać rabat należy w zleceniu dodać kod BF2017.

Formy reklamy objęte promocję w serwisie FaktyOswiecim.pl
•    Billboard, Baner, Boks
•    Pop up
•    NOWOŚĆ – reklama natywna, sponsoring

Cennik – do pobrania

Oferta rozszerzona – do pobrania

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa