Reklama
24 czerwca 2026, środa
Czarny gęsty dym nad Oświęcimiem. Straż pożarna w akcji - FOTO
- Paweł Wodniak
- 12 maja 2024
- 19:05
Reklama
W niedzielę przed godziną 19 nad ulicą Kolbego w Oświęcimiu zaczął unosić się czarny gesty dym. Prawdopodobnie palą się opony przy warsztacie samochodowym.
Do pożaru wyjechały zastępcy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej. Więcej informacji podamy wkrótce.