• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Czarny gęsty dym nad Oświęcimiem. Straż pożarna w akcji - FOTO

Reklama

W niedzielę przed godziną 19 nad ulicą Kolbego w Oświęcimiu zaczął unosić się czarny gesty dym. Prawdopodobnie palą się opony przy warsztacie samochodowym.


Do pożaru wyjechały zastępcy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej. Więcej informacji podamy wkrótce.