COVID-19 – RAPORT DZIENNY – 27 CZERWCA

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   27 czerwca 2020 18:38

Od ostatniej aktualizacji Raportu Dziennego eFO w Małopolsce przybyło 10 przypadków zachorowania na COVID-19, a także 28 ozdrowieńców.

Przedstawiamy Dzienny Raport eFO dotyczący rozprzestrzeniania się COVID-19 w województwie małopolskim. Po otrzymaniu kolejnych informacji, będziemy aktualizować poniższy wpis, publikując nowe dane pod nim.

Małopolska

Od wczorajszego poranka badania potwierdziły COVID-19 łącznie u trzech kobiet i siedmiu mężczyzn w wieku od roku do 87 lat. Sześć osób pochodzi z powiatu nowosądeckiego, a po dwie z Krakowa i powiatu proszowickiego. Wszyscy przebywają w izolacji.

Dotychczas w Małopolsce zakażenie koronawirusem badania potwierdziły u 1667 osób.

Walkę z COVID-19 od wczoraj wygrało 28 osób – 14 kobiet i 14 mężczyzn w wieku od dwóch do 68 lat. 18 osób pochodzi z powiatu suskiego, sześć z powiatu oświęcimskiego, dwie z powiatu chrzanowskiego oraz po jednej z powiatów krakowskiego i nowosądeckiego. Pacjenci w większości przebywali w izolacji. Liczba ozdrowieńców w Małopolsce wynosi aktualnie 1192.

Powiat oświęcimski

W powiecie oświęcimskim nie ma nowych przypadków zakażenia COVID-19. Od ostatniej aktualizacji przybyło natomiast kolejnych sześciu ozdrowieńców. Łącznie walkę z chorobą wygrało 58 osób. Aktualnie na koronawirusa choruje 41 pacjentów.

Oświęcimski sanepid do raportowania z podziałem na gminy powróci we wtorek 30 czerwca.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa