Co myślisz na temat kierunków rozwoju gminy Kęty?

Redakcja eFO  |   Fakty  |   13 października 2020 08:48

Kęcki urząd zachęca do wzięcia udziału w badaniu ankietowym, którego wyniki określą główne kierunki rozwoju na nadchodzące dziesięciolecie.

Badanie ma na celu poznanie opinii na temat obecnego stanu gminy oraz zebranie informacji o oczekiwaniach mieszkańców i ich potrzebach wobec jej dalszego rozwoju.  

„Będzie to dokument, który określi główne kierunki rozwoju całej gminy na najbliższe 10 lat. Strategia Rozwoju Gminy jest dokumentem obejmującym teren całej gminy, a zatem dotyczy nas wszystkich, dlatego też zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat potrzeb i problemów, jakie występują w naszej gminie, poprzez udział w badaniu ankietowym on-line” – informuje Krzysztof Klęczar, burmistrz gminy Kęty.

Burmistrz zaznacza, że w związku z trudną sytuacją epidemiczną i w trosce o wspólne bezpieczeństwo, ankieta udostępniona została wyłącznie w wersji elektronicznej.

„Formularz pozostanie aktywny przez najbliższe trzy tygodnie, do 30 października, a jego wypełnienie nie zajmie więcej niż około 15 minut” – czytamy w informacji.  

Badanie jest w pełni anonimowe, zapis odpowiedzi na wszystkie pytania nie zawiera żadnych informacji identyfikujących.

Ankieta

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .