Co dalej ze spalarnią śmieci? Przyszło kilka osób – FILM, FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   26 sierpnia 2020 18:36

Dzisiaj odbyła się otwarta dla mieszkańców rozprawa administracyjna w sprawie przyszłości spalarni śmieci w Oświęcimiu. Zajętych było sześć miejsc.

Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu zwołało rozprawę w sali gimnastycznej oświęcimskiego Chemika. Zarezerwowało 81 miejsc dla społeczeństwa, z zachowaniem rygorów sanitarnych. Na widowni obecnych było sześć osób, w tym reporter Faktów Oświęcim i pracownik starostwa.

Jedna osoba zadała kilka pytań, jedna skomentowała sprawę. Całość trwała 32 minuty i 40 sekund.

Poniżej zamieszczamy przebieg wspomnianej rozprawy.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Komentarze
  • 27 sierpnia 2020 08:08

    MieszkaniecMiasta

    W 150 tysięcznym powiecie oświęcimskim 3 osoby nie chcą spalarni i przez to od lat wszyscy tracą. Brawo! Kto wymyślił takie durne prawo, że promil mieszkańców potrafi zablokować tak ważne inwestycje.

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa