Chyba zasnął za kierownicą – AKTUALIZACJA

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   11 października 2019 20:33

Sprawca kraksy na drodze krajowej w Babicach prawdopodobnie zasnął za kierownicą. Do szpitala na badania trafiły trzy osoby, w tym dziecko.

Znamy wstępne ustalenia policjantów z oświęcimskiej drogówki w sprawie zderzenia samochodów na ulicy Śląskiej w Babicach, do którego doszło dzisiaj o godzinie 15.

Wynika z nich, ze 50-letni mieszkaniec Brzeszcz, prowadząc renaulta, prawdopodobnie zasnął za kierownica samochodu. Zjechał na lewy pas ruchu i zderzył się czołowo z toyotą, za kierownicą którego siedziała 44-ltaka z Babic.

Zespoły ratownictwa medycznego na badania do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu przewiozły trzy osoby. Oboje kierujących i trzyletnią pasażerkę renaulta.

Zobacz również:

Spore utrudnienia po zderzeniu na krajówce w Babicach

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .