Chemik ze stołówką na miarę XXI wieku – FOTO

Jakub Konior  |   Fakty  |   16 czerwca 2017 08:48

W internacie Powiatowego Zespołu Numer 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu powstała nowoczesna stołówka. Inwestycja jest częścią kompleksu edukacyjno-sportowego.

Zmodernizowana stołówka została wyposażona w nowoczesny sprzęt, który ułatwi przygotowywanie cieszących się wśród uczniów smacznych, wartościowych, a przede wszystkim zdrowych posiłków. W nowo otwartej jadalni można wydawać dziennie, aż kilkaset posiłków. Na ścianach wewnątrz obiektu znajdują się „apetyczne malunki”, które zostały wykonane przez uczniów z powiatowych placówek ponadgimnazjalnych, pod opieką nauczycieli z Młodzieżowego Domu Kultury.

– Cieszymy się bardzo z ukończenia tej inwestycji. Dzięki temu społeczność szkolna zyskała możliwość spożywania  posiłków w przyjemnym miejscu i sporządzonych w nowoczesnej kuchni. Posiadanie takiego miejsca zbiorowego, żywienia, z którego mogą korzystać wszyscy uczniowie, podnosi jeszcze bardziej atrakcyjność naszej szkoły nie tylko na lokalnym rynku edukacyjnym – relacjonuje Jacek Stoch, dyrektor Dwójki.

– Uruchomiliśmy kolejny element kompleksu edukacyjno-sportowego, który wzmacnia potencjał zaplecza edukacyjno-sportowego powiatu. Młodzi sportowcy uczą się i trenują w Oświęcimiu, mając do dyspozycji nowoczesne zaplecze treningowe – mówi Zbigniew Starzec, starosta oświęcimski.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa