Chciał ukraść felgi czy spowodować wypadek? – FOTO

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   24 września 2017

Właściciel audi mógł poranić siebie lub innych uczestników ruchu drogowego. Jakiś inteligentny inaczej osobnik odkręcił wszystkie koła w jego samochodzie.

Pan Paweł zaparkował swój samochód z piątku na sobotę przy bloku nr 4 na ulicy Szarych Szeregów w Oświęcimiu. Audi A5 stało przed oknami mieszkania i przed latarnią. Jak w przysłowiu, okazało się, że to najciemniejsze miejsce.

– Rano podczas ruszania zgubiłem wszystkie koła – powiadomił nas oświęcimianin. – Nie było w nich śrub i dekielków.

Właściciel samochodu zgłosił zdarzenie na policję. Dochodzeniowcy z wydziału kryminalnego ustalą czy to była próba kradzieży kół, na którą brakło czasu, czy też sprawca chciał narazić pana Pawła niebezpieczeństwo i dużo większe koszty.

– Sprawa jest poważna, bo mogłem zabić siebie lub kogoś – mówi poszkodowany Faktom Oświęcim. Prosi też o kontakt z redakcją lub komendą policji osoby, które w nocy z 22 na 23 września pomiędzy północą a godz. 5 rano mogły widzieć kogoś, kto kręcił się przy czarnym audi.

Nie wiedząc, jakie intencje miał sprawca zdarzenia, prosimy naszych czytelników, by przed wyjazdem samochodami z parkingów sprawdzili, czy koła ich samochodów są w porządku.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa