Chcesz wspomóc chore dzieci? Zagraj na balu MOWP

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   18 września 2019 09:35

Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy zaprasza do współpracy zespół muzyczny, didżeja i wodzireja przy organizacji Wielkiego Balu Charytatywnego tej fundacji.

Bal, z którego dochód będzie przeznaczony na leczenie Jagódki i Gabrielka, małych podopiecznych MOWP, odbędzie się 25 stycznia 2020 roku. Jest to kolejna taka zabawa karnawałowa, której przyświeca szczytny cel.

Pierwszy raz jednak fundacja zaprasza do współpracy zespoły muzyczne, didżejów i wodzirejów, którzy chcieliby wystąpić na tej prestiżowej imprezie i tym samym wspomóc chore dzieci, będące pod opieką najbardziej znanej oświęcimskiej orkiestrze.

Zainteresowanych swoim udziałem w Wielkim Balu Charytatywnym MOPW prosimy o kontakt z fundacją pod numerem telefonu 517 677 939.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for faktyoswiecim needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on March 31, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa