Carlos Santana gwiazdą Tauron Life Festival Oświęcim 2018

0 Paweł Wodniak  |   Dzieje się,Fakty  |   11 stycznia 2018

Legendarny gitarzysta rockowy i jazzowy Carlos Santana wystąpi podczas Tauron Life Festival Oświęcim. Jedynym lokalnym patronem medialnym imprezy są Fakty Oświęcim.

Informację o gwieździe TLFO, która wystąpi 15 czerwca, Darek Maciborek, dyrektor festiwalu i prezes Fundacji Peace Festival podał dzisiaj tuż po godzinie 11.

Gorące dźwięki latin rocka w wykonaniu dziesięciokrotnego zdobywcy nagrody Grammy zabrzmią ze sceny stadionu MOSiR w piątek 15 czerwca.

Carlos Santana

„Muzyka może być spoiwem łączącym ludzi. Tak brzmi wielkie przesłanie, które słyszę, odkąd byłem nastolatkiem, i w które wciąż wierzę – napisał Carlos Santana w swej autobiografii “Uniwersalny Ton. Historia mojego życia”. Te słowa doskonale wpisują się w ideę TLFO, dlatego czerwcowy koncert genialnego gitarzysty będzie kolejnym kamieniem milowym w historii festiwalu.

„Smooth”, „Oye Como Va”, „Maria Maria”, „Corazon Espinado” to hity, które niemal na pewno znajdą się w repertuarze oświęcimskiego koncertu jednego z najważniejszych artystów w historii rocka.

Występ Santany w Oświęcimiu będzie jedynym polskim przystankiem na zaplanowanej na 2018 roku światowej trasie Divination Tour.

BIlety na LFO

Bilety i karnety na koncerty TLFO 2018 będą do kupienia od poniedziałku 15 stycznia.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa