BRZESZCZE. Zebrali ponad 7 tysięcy dla Piotrusia (ZOBACZ ZDJĘCIA)

2 Jola Wodniak  |   Fakty  |   6 lipca 2014 11:38

Mieszkańcy Brzeszcz kolejny raz okazali wielkie serce. Podczas III Wielkiego Koncertu Charytatywnego zebrano 7178 złotych na leczenie i rehabilitację cierpiącego na autyzm atypowy i poważną wadę serca Piotrusia Szacha. Organizatorzy już planują dogrywkę.

Podczas wydarzenia zorganizowanego jak co roku przez Grupę Warto Pomagać z Brzeszcz i Małą Orkiestrę Wielkiej Pomocy z Oświęcimia, oprócz Krzywej Alternatywy i Mirami wystąpili Blu’Ska, Adro, Młody PSZ oraz Poison. Pokazali się również tancerze  z grupy Efekt, DNW Crew oraz Klaudia Gabryś i Piotr Mandla. Nie zabrakło również pokazów sztuk walki Oświęcimskiego Klubu Karate. Fani motoryzacji mogli natomiast obejrzeć popisy drifterów oraz akrobacje motocyklowe.

– Ogromne podziękowania należą się publiczności, wykonawcom, darczyńcom, wolontariuszom  i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do sukcesu III Wielkiego Koncertu Charytatywnego. Bez Was nie byłoby tej imprezy. – podkreśla Jakub Krzywolak, współorganizator Koncertu. – W sierpniu chcemy także podobnie jak w zeszłym roku zorganizować rodzinny piknik zakończony festynem w ramach dogrywki. Im więcej się dzieje w Brzeszczach pozytywnych rzeczy, tym lepiej dodaje młody Brzeszczanin.

Grupa Warto Pomagać powstała w 2012 roku z inicjatywy Jakuba Krzywolaka i Dawida Sporysza i wraz z Fundacją Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy zorganizowała do tej pory trzy spore  imprezy charytatywne, podczas których pomagała małym chorym mieszkańcom Brzeszcz.

Galeria zdjęć Grupy Warto Pomagać

Darczyńcy III Wielkiego Koncerty Charytatywnego

Główny darczyńca: MY CENTER, AGD, RTV, Multimedia – technologia z sercem.

Darczyńcy platynowi: Restauracja Smakosfera, NiCIEJA Auto Gaz Aries, Agencja Kreatywna INTERHEAD.pl, Bank Spółdzielczy w Miedźnej oddział Brzeszcze, Spar Brzeszcze, Kredyty Chwilówki, Planet Cinema.

Darczyńcy złoci: Grupa LEONARCZYK, Limo śluby, Myjnia na dworcowej.

Darczyńcy srebrni: Arma Pol, Okna Rosner, Rymkas, Firma budowlana Adam Krajniewski, Fotobrzeszcze.pl, Łasuch, Lodomania Janusz Młyński.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa