Brzeszczanka w finale Miss Małopolski

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   21 maja 2019 19:02

Natalia Pacion z Brzeszcz będzie reprezentować powiat oświęcimski w finale konkursów na najpiękniejsze mieszkanki Małopolski. Gala już w niedzielę.

W dniu wyborów do Parlamentu Europejskiego, w Krakowie odbędą się jeszcze jedne wybory – Miss Małopolski i Miss Nastolatek Małopolski 2019. Do finału w kategorii dorosłych piękności zakwalifikowało się 21 pań, natomiast w kategorii nastolatek – 16 dziewczyn, w tym Natalia Pacion z Brzeszcz. Siedemnastolatka jest jedyną przedstawicielką powiatu oświęcimskiego w tym konkursie.

Producentem i gospodarzem niedzielnej gali w InterHouse Hotel w Krakowie jest Hubert Stanisław Centkowski z Anatomy Events. Z kolei za organizację konkursu odpowiada GOmodels, Agencja hostess i modelek kierowana przez Grzegorza Ostrowskiego.

Najpiękniejszej Małopolance koronę przekaże obecnie panująca Kinga Wawrzyniak, Miss Małopolski 2018 i trzecia wicemiss w grudniowym konkursie Miss Polski w Krynicy-Zdroju. Z kolei najurodziwsza nastolatka otrzyma koronę z rąk Jowity Nowak.

Każdy może zagłosować na swoją faworytkę w konkursie Miss Internautów. W tym celu należy odwiedzić stronę internetową organizatora.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .