Broń, amunicja i konopie indyjskie

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   8 września 2016 11:48

Nawet osiem lat więzienia grozi młodemu mieszkańcowi Brzeszcz. Policjanci znaleźli u niego broń bez zezwolenia, amunicję i konopie indyjskie.

W trakcie jednego z dochodzeń funkcjonariusze kryminalni ustalili, że w mieszkaniu, w którym mieszka 22-lertni brzeszczanin, znajdują się nielegalne przedmioty. Podczas przeszukania znaleźli dwa pistolety automatyczne, kilkanaście sztuk różnego rodzaju amunicji i duży krzew konopi indyjskich.

Ponadto w posiadaniu mężczyzny były maczeta i łom oraz wagi elektroniczne. Wszystkie rzeczy policjanci zabezpieczyli i przewieźli do Komisariatu Policji w Brzeszczach. Tam też zabrali młodego człowieka, podejrzanego o popełnienie co najmniej dwóch przestępstw.

– Aktualnie policjanci ustalają w jaki sposób mężczyzna wszedł w posiadanie militariów i czy posłużyły one do popełniania innych przestępstw – tłumaczy aspirant sztabowy Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Za nielegalne posiadanie broni i amunicji grozi kara do ośmiu lat więzienia  a za hodowlę konopi indyjskich do dwóch lat. Mężczyzna był już karany za przestępstwa kryminalne.

Brzeszcze, broń, amunicja, konopie, policja, przestępstwo

Funkcjonariusze odnaleźli tez krzew konopi indyjskich. Fot. Policja

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa