Brawura przyczyną wypadku – FOTO

Marcin Cichowski  |   Fakty  |   15 listopada 2015 19:24

Niezachowanie bezpiecznej prędkości było najprawdopodobniejszą przyczyną wypadku na drodze krajowej 44. Przypomnijmy, że po kraksie ratownicy medyczni przewieźli do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu pięć osób.

Wypadek wydarzył się w Łowiczkach, a nie jak wcześniej poinformowały służby w Przeciszowie. Z pierwszych ustaleń policji wynika, że mieszkaniec Dworów, jadący volkswagenem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Na mokrej i śliskiej od deszczu jezdni stracił panowanie nad kierownicą. VW zjechał na lewy pas ruchu i czołowo uderzył w forda, prowadzonego przez mieszkankę Śląska.

Na miejsce zdarzenia natychmiast przyjechała policja, straż pożarna i zespoły ratownictwa medycznego. Ratownicy karetkami pogotowia przewieźli do powiatowej lecznicy kierującą fordem i jej trzech pasażerów oraz pasażera vw. Dokładne okoliczności wypadku ustalają policjanci z Komendy Powiatowej w Oświęcimiu.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .