#BrawaDlaWas. Dzisiaj o 13 podziękujmy pracownikom służby zdrowia

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   7 kwietnia 2020 11:39

Dziś Światowy Dzień Zdrowia. Ogólnopolskie media proponują udział w akcji #BrawaDlaWas, zachęcając do podziękowania pracownikom służby zdrowia.

Redakcje proponują, by o godzinie 13 wyjść na balkon lub podejść do okna i przez minutę brawami dziękować personelowi medycznemu, stojącemu na pierwszym froncie walki z koronawirusem.

„Trudno w to uwierzyć, ale w Polsce walka lekarzy, pielęgniarek i całego białego personelu dopiero się rozpoczyna, bo gwałtowny wzrost liczby zachorowań jest jeszcze przed nami. To oni są na pierwszej linii ognia. To absolutni bohaterowie naszych czasów” – skomentowała dla Press.pl Katarzyna Kozłowska, redaktor naczelna „Faktu”.

W akcji uczestniczą Onet.pl, „Fakt”, „Newsweek”, „Forbes”, „Business Insider”, „Auto Świat”, „Przegląd Sportowy”, „Dziennik Gazeta Prawna”, „Gazeta Wyborcza”, Interia.pl, Radio Zet, RMF FM, „Rzeczpospolita”, redakcje dzienników Grupy Polska Press i TVN Discovery Polska.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .