Brakuje niewiele do 20 tysięcy dla Nikolki. „Jesteście Aniołami”

Redakcja eFO  |   Fakty  |   5 kwietnia 2020 12:41

Rodzinna niedzielna skarbonka dla Nikolki – to pomysł Witka Kuboszka, z nieformalnej grupy pomagaczy Nikoli Kurpas z Brzeszcz. W ciągu pół godziny internauci zasilili do pełna skarbonkę.

Nikola potrzebuje około 200 tysięcy złotych na rekonstrukcja biodra. Jest zakwalifikowana na operację biodra w Klinice Ortopedycznej w Aschau w Niemczech.

Grupa kilkunastu osób z miasta i gminy Oświęcim postanowiła wesprzeć samotną mama Nikoli i jej babcię w zbiórce. W dwa tygodnie na Facebookowej grupie Aukcje dla Nikoli, facbookowicze podarowali 15 tysięcy złotych, ale potrzeba jeszcze sporo pieniędzy.

„Dzisiaj niedziela, dla wielu z nas wyjątkowa. Dzień, który zapewne każdy z nas spędza w gronie rodzinnym. Może zechcecie do tej rodziny zaprosić Nikolkę? Wystarczy życzyć miłej niedzieli wpłacając od swojej rodziny 10 zł do skarbonki. Może uda nam się dzisiaj zebrać 500 zł” – zachęca do pomocy Witold Kuboszek z nieformalnej grupy pomagaczy Nikoli Kurpas.

 

Dzisiaj niedziela, dla wielu z nas wyjątkowa😀💑👨‍👩‍👧👪👨‍👩‍👧‍👧👩‍👩‍👦‍👦Dzień, który zapewne każdy z nas spędza w gronie…

Opublikowany przez Witolda Kuboszka Niedziela, 5 kwietnia 2020

 

„Jak to zrobicie, proszę wpiszcie przy wpłacie jakieś ciepłe słowo dla Nikolki jej mamy Małgosi i babci Halinki. Niech poczują, że nie są same w tej okropnej chorobie. Każda złotówka i dobre słowo będzie dla nich czymś niesamowitym. Niech zobaczą ile osób jest z nimi” – dodaje Witek.

Reakcja internautów była niesamowita

W ciągu 35 minut skarbonka była już pełna. Niespełna dwie godziny później w skarbonce na portalu siepomaga.pl jest już ponad 1500 zł. Wpłaty wciąż płyną do skarbonki.

„Kolejny raz pokazujecie, że jesteście wielcy. To wspaniałe, że potraficie się dzielić swoimi pieniędzmi z chorym dzieckiem. Zwłaszcza teraz, gdy wiele osób zaczyna oglądać każdą złotówkę z obu stron” – dziękuje pomysłodawca akcji.

Każdy może dołączyć do niedzielnej akcji internetowej. Wystarczy wpłacić 10 złotych na stronie siepomaga.pl

Można też nabyć wspaniałe przedmioty lub usługi w grupie aukcji. Dołącz do grupy Aukcje dla Nikolki Kurpas, baw się dobrze i nabądź interesującą rzecz.

Przykłady (aby dołączyć kliknij w niebieski tekst powyżej zdjęcia)

Kupon rabatowy do restauracji La Rossa

 

Bluzka typu hiszpanka

Wspaniała bluzka typu "hiszpanka" od Iwona Kobiałka-Proszek Butik Roma Fashion. Luźny fason, rękawy przepięknie zdobione…

Opublikowany przez Magdalenę Kapicą Piątek, 3 kwietnia 2020

 

Koszyczek

Kochani, na aukcję wpada kolejne cudo wykonane własnoręcznie przez Babcię Halinkę <3Fantastyczny koszyczek wykonany tą…

Opublikowany przez Magdalenę Kapicą Piątek, 3 kwietnia 2020

 

Komplet pościeli dla dziecka

Na aukcję wystawiamy komplecik pościeli do wózka lub łóżeczka uszyty przez Silentula. Kołderka 70×45, podusia 35×23….

Opublikowany przez Ulę Bies Sobota, 4 kwietnia 2020

 

Jesteście Aniołami

„Jesteście Aniołami. Ściskamy Was wszystkich mocno i dziękujemy za pomoc” – pisze Halinka Wójcik, babcia Nikoli, która bezpłatnie rozlicza podatek za 2019 w zamian za jeden procent na rzecz swojej swojej wnuczki.

Chcę dołączyć do niedzielnej akcji na siepomaga.pl

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .