BOBREK. Piknik dla Łukasza w sobotnie popołudnie

Jola Wodniak  |   Fakty  |   20 lipca 2013 10:49


Mieszkańcy Bobrka po raz kolejny organizują piknik dla Łukasza Kopciewicza. Impreza rozpocznie się w sobotę o godzinie 15 na boisku przy Szkole Podstawowej w Bobrku.

Łukasz Kopciewicz, mąż  oraz ojciec dwójki dzieci, przed wypadkiem był człowiekiem niezwykle aktywnym. Udzielał się w radzie sołeckiej, działał w ochotniczej straży pożarnej, był członkiem LKS Bobrek. Także pomagał innym i nadal chciałby to robić. Jednak od kilkudziesięciu miesięcy sam potrzebuje pomocy.

Dzięki dotychczasowej pomocy udało mu się osiągnąć bardzo dużo. Za kolejne darowizny, także dzięki przekazaniu jednego procenta podatku, Łukasz będzie mógł kontynuować codzienną czterogodzinną rehabilitację, hipoterapię EEG biofeedback i inne kosztowne zabiegi. Skorzysta też z opieki neuropsychologa, psychologa i neurologopedy.

Na rzecz Łukasza Kopciewicza można wpłacać darowizny bezpośrednio na konto Fundacji na Rzecz Ofiar Wypadków Komunikacyjnych i Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Zielony Liść 91 1600 1068 0003 0101 1776 9159, tytuł wpłaty darowizna na leczenie i rehabilitację – Łukasz Kopciewicz.

Atrakcje pikniku:

– turniej siatkówki
– zabawy taneczno- ruchowe dla dzieci
– namiot animacyjny dla dzieci
– jazda konna
– dmuchane zjeżdżalnie, kule wodne, jazda na byku
– pokazy udzielania pierwszej pomocy przy wypadku samochodowym
– pokaz tresury psów
– konkurs w dojeniu sztucznej krowy
– koncert
– zabawa taneczna
– pyszny bufet

W przypadku niesprzyjającej pogody impreza zostanie przeniesiona do Domu Ludowego w Bobrku.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa