Biznesmen z Gdańska, Wojciech Jaworski (INTUO) inwestuje w nieruchomości

Materiał sponsorowany  |   Fakty  |   27 marca 2020 09:55

Nowo powstała kamienica przy ulicy Opata Jacka Rybińskiego, zlokalizowana w samym centrum Oliwy naprzeciwko Parku Oliwskiego, zachwyca swoim projektem i wyjątkowym charakterem.

Za cały projekt budynku odpowiada Grupa Deweloperska INTUO, a jednym z inwestorów jest Prezes Zarządu spółki Oliwa Park biznesmen Wojciech Jaworski.

Piękna kamienica w sercu Oliwy

Kamienica składa się z dwóch części użytkowych: jednej przeznaczonej na lokal usługowy, znajdujący się na parterze oraz drugiej, składającej się z kilku apartamentów, których metraż wynosi od 23 m2 do 115 m2, a które zlokalizowane są na dwóch piętrach. Drugie piętro połączone jest z antresolami, dając mieszkańcom przestrzeń rekreacyjną z widokiem na wspaniały Park Oliwski oraz resztę okolicy.

 

 

Kamienica posiada dziewięć apartamentów, z czego tylko jeden znajduje się jeszcze w sprzedaży. Oczywiście, w budynku znajduje się także piwnica, w niej komórki lokatorskie. Mieszkańcy posiadają także dostęp do miejsc parkingowych.

Choć kamienica ulokowana jest w samym centrum dzielnicy, stanowi ona kameralne i klimatyczne miejsce do zamieszkania. Apartamenty zaprojektowane są w sposób niezwykle funkcjonalny.

Stanowią wspaniałą bazę na stworzenie prawdziwie stylowej przestrzeni, odpowiadającej naszym gustom. Za projekt przestrzeni wspólnej odpowiada architekt Iwona Jaworska.

Wspaniała lokalizacja

Kamienica znajduje się blisko ulicy Spacerowej, która prowadzi do obwodnicy gdańskiej. W pobliżu znajdują się także przystanki komunikacji miejskiej, czyli SKM oraz MZK. Dzięki temu, lokalizacja jest świetnie skomunikowana.

Oczywiście, jednym z większych atutów tego położenia jest bliskie sąsiedztwo z Parkiem Oliwskim. Przepiękny obiekt oferuje dużo ścieżek do spacerowania oraz możliwość obcowania z naturą i sztuką.

Kamienica znajduje się także w bliskiej odległości od Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, a także Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego. Możemy zatem cieszyć się z bliskiego kontaktu z naturą, a także korzystać z terenów zielonych, których mamy w pobliżu pod dostatkiem. Rodzinny relaks i uprawianie aktywności fizycznych jest zatem proste i wygodne. Wszystko w centrum historycznej dzielnicy Gdańska.

 

Apartament w sprzedaży

W sprzedaży znajduje się jeden apartament o metrażu 60,73 m2 w cenie 11.500 zł/m2. Mieszkanie posiada pokój połączony z aneksem kuchennym, dużą łazienką oraz dostęp do antresoli. Piękny apartament czeka na swojego właściciela.

Sprawdź na intuo.com.pl

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .