Bilety za złotówkę jeszcze tylko do końca roku

0 Redakcja FO  |   Fakty  |   4 grudnia 2018 04:02

Do końca grudnia pasażerowie komunikacji miejskiej w Oświęcimiu mogą kupować bilety za złotówkę. Wystarczy używać aplikacji mobilnej.

mPay to darmowa aplikacja na telefony komórkowe, z której można korzystać w oświęcimskich autobusach od października. Rozwiązanie ułatwia dokonywanie wielu codziennych płatności życia codziennego, pozwalając m.in. kupować bilety MZK Oświęcim bez stania w kolejkach czy szukania otwartego punktu sprzedaży.

W aplikacji na telefonie są one dostępne przez całą dobę. Dodatkowo, dzięki trwającej do końca roku wspólnej akcji mPay i Mastercard, wybrane bilety można kupować za 1 złoty.

Bezgotówkowe rozwiązania płatnicze

“Celem akcji jest propagowanie mobilnego stylu życia i zachęcanie mieszkańców polskich miast do korzystania z nowoczesnych, bezgotówkowych rozwiązań płatniczych” – tłumaczy Łukasz Bardyszewski, PR consultants – “Z tańszych przejazdów mogą korzystać wszyscy użytkownicy aplikacji mPay, którzy kupują bilety przy użyciu karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass”

Zasady promocji

Promocją objęte są bilety MZK Oświęcim, których standardowa cena nie przekracza trzech złotych. W czasie trwania akcji organizatorzy pokrywają różnicę w cenie biletów, przy czym suma rabatów przeznaczonych na każdego uczestnika wynosi maksymalnie 15 zł. W promocji mogą uczestniczyć posiadacze kart z logo różnych banków i organizacji płatniczych, nie tylko Mastercard.

Kartę płatniczą można w bezpieczny sposób podłączyć z poziomu aplikacji mPay w telefonie lub na stronie mpay.pl, po zalogowaniu się do panelu użytkownika.

“Aplikacja mPay jest darmowa i dostępna dla użytkowników telefonów z systemami Android oraz iOS. Do zrealizowania zakupu konieczne jest posiadanie aktywnego połączenia z Internetem. Nie jest ono natomiast potrzebne do wyświetlania zakupionych biletów i okazywania ich do kontroli” – dodaje Łukasz Bardyszewski.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa