Bezpłatny przegląd samochodów

Materiał sponsorowany  |   Fakty,Styl życia  |   18 października 2019 11:00

W sobotę 19 października International Police Association Sekcja Polska Region IPA Kalwaria Zebrzydowska zaprasza na Bezpłatny Przegląd Twojego Auta.

Firmy partnerskie:
 
AUTO SERVICE KAWA – Lanckorona ul. Kalwaryjska 81,
WUSP – Wadowice ul. Kochanowskiego 3,
Jan Sieranc KOS 012 – Oświęcim ul. Chemików 24
 
Akcja polegała będzie na tym, że w godzinach 8-12 fachowcy z firm będą dokonywali bezpłatnej diagnostyki kontrolnej pojazdów.

„Diagnostyka polegała będzie na sprawdzeniu najważniejszych podzespołów samochodów, nie będzie to coroczne badanie techniczne wbijane do dowodu rejestracyjnego” – informują organizatorzy.

 
Celem Akcji „Bezpłatny Przegląd’’ jest poprawa bezpieczeństwa na drogach poprzez uświadomienie każdemu kierującemu że, sprawny technicznie pojazd i bezpieczne poruszanie się nim doprowadzi wszystkich do celu.
 
Patronem medialnym wydarzenia jest portal Fakty Oświęcim.
 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa