Bezpłatne wakacyjne treningi brazylijskiego jiu jitsu – FOTO

Jola Wodniak  |   Fakty,Fakty mocno sportowe  |   10 lipca 2020 14:55

Wakacje są nie tylko okresem odpoczynku, ale również sezonem budowania postanowień. Można skorzystać z bezpłatnych zajęć i poznać brazylijskie jiu jitsu.

„Wielu z nas sytuacja epidemiologiczna pokrzyżowała plany i zamiast wyjazdów w sezonie urlopowym, czeka nas intensywna praca. Nie warto jednak rezygnować z postanowień. Dla tych, którzy myślą o rozpoczęciu przygody ze sportami walki, klub sportowy Bastion Oświęcim ma niespodziankę” – mówi portalowi Fakty Oświecim Łukasz Kołodziej z klubu Bastion Oświęcim.

 

Fot. Lighthouse Studio – Andrzej Rudiak

 

W sezonie wakacyjnym, czyli w lipcu i sierpniu, klub oferuje nieodpłatne kursy z podstaw brazylijskiego jiu jitsu dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z tym sportem. Treningi dla nowych adeptów odbywają w piątki o godzinie 18.30.
Udział w treningu należy zgłosić u trenera przed wejściem na matę

Fot. Lighthouse Studio – Andrzej Rudiak

„Brazylijskie Jjiu jitsu to sport dla wszystkich. Trenują u nas zarówno przedszkolaki, jak i seniorzy, chłopcy i dziewczyny, mężczyźni i kobiety. To sport chwytany, fizyczny, siłowy, kształtujący sylwetkę, mobilność ruchową” – tłumaczy Kołodziej.
Łączy w sobie elementy judo, zapasów i klasycznego japońskiego ju jitsu, wzbogaconych o ogromną ilość specyficznych technik.

„Jeśli więc zawsze marzyłeś lub marzyłaś o rozpoczęciu przygody ze sportami walki, lepsza okazja może się już nie trafić” – zachęca Łukasz Kołodziej.

Fot. Lighthouse Studio – Andrzej Rudiak

Bastion Oświęcim
Jest klubem, w którym trenują mistrzowie Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu, zdobywcy medali i wysokich miejsc na podium najbardziej prestiżowych zawodach w Polsce i zagranicą. Klub prowadzi treningi Brazylijskiego Jiu Jitsu, Grapplingu, MMA i Boksu. W klubie trenują mężczyźni i kobiety. Bardzo prężnie rozwija się również sekcja juniorów (10-16 lat) i sekcja dziecięca (5-9 lat).

Fot. Lighthouse Studio – Andrzej Rudiak

Dużym atutem i magnesem przyciągającym zawodników jest doświadczona, zaangażowana kadra trenerska, wysoki poziom sportowy oraz profesjonalne podejście do każdego adepta sportów walki.
Klub jest ściśle związany z Bastionem Tychy, jednym z najstarszych klubów na polskiej mapie MMA i Jiu Jitsu, w którym trenuje między innymi Marcin Held – zawodnik amerykańskich federacji Bellator, UFC, oraz rosyjskiej ACA oraz Tomasz Jakubiec, zawodnik MMA federacji KSW.

Fot. Lighthouse Studio – Andrzej Rudiak

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa