Bez prawa jazdy, przeglądu technicznego i ubezpieczenia

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   13 stycznia 2020 14:02

Pięć lat za kratkami grozi 44-letniemu oświęcimianinowi, który prowadził samochód bez prawa jazdy, przeglądu technicznego i ubezpieczenia.

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu patrolowali nocą osiedle Chemików. Ich uwagę zwrócił opel corsa, krążący ulicami. Gdy dostrzegli go kolejny raz, postanowili przeprowadzić kontrole drogową.

Na ulicy Bema funkcjonariusze dali kierowcy sygnał do zatrzymania się. Ten wykonał polecenie i zjechał na parking. Tam okazało się, że za kierownicą opla siedział 44-letni mieszkaniec Oświęcimia. Mężczyzna nie miał prawa jazdy. Sąd zakazał mu bowiem prowadzenia pojazdów do 2021 roku. Z kolei samochód był nieubezpieczony i nie miał ważnego przeglądu technicznego.

44-latkowi za złamanie sądowego orzeczenia grozi kara do pięciu lat więzienia.

 

Komentarze
  • 13 stycznia 2020 19:55

    hotin

    Niech się powoła na wyrok wydany w sprawie Najsztuba,to niezależny Sąd go uniewinni od tego czynu. Wolne Sundy,Wolne Sundy!

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa