Beata Szydło namaściła Zbigniewa Starca na kandydata na prezydenta Oświęcimia

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   28 maja 2018 18:55

Dzisiaj w obecności dziennikarzy była premier Beata Szydło namaściła starostę oświęcimskiego Zbigniewa Starca na kandydata na prezydenta Oświęcimia. Doszło do tego w siedzibie miejscowego starostwa.

Naszym zdaniem Starzec nie czuł się zbyt komfortowo podczas konferencji prasowej, na której aktualna wicepremier wygłaszała ochy i achy na jego temat. To bowiem jeden z tych, niekoniecznie licznych samorządowców, którzy wolą pracować, niż czytać o swoich sukcesach lub też „niezwykłych zdolnościach”.

„Ja wierzę w to, że jest w końcu możliwość wybrania w Oświęcimiu na urząd prezydenta człowieka, który da temu miastu wsparcie, nowa perspektywę rozwoju, otworzy miasto na różne programy i profesje” – ocenia Beata Szydło.

„Pamiętam Oświęcim, który był bardzo dużym ośrodkiem, miastem, tętniącym życiem. Dzisiaj mamy poczucie, że Oświęcim się zwija. Trzeba prowadzić na śmiałe projekty i odważne programy, które dadzą temu miastu szansę” – dodaje.

Tajemnica Poliszynela było, że partyjni koledzy przygotowują Zbigniewa Starca do roli kandydata na kandydata. Chodzi bowiem o „wysiudanie” z prezydenckiego fotela Janusza Chwieruta, który na Zaborskiej osiadł po rezygnacji z mandatu posła Platformy Obywatelskiej.

„Zrobimy wszystko, aby po prawej stronie po raz pierwszy w historii był tylko jeden kandydat na prezydenta. Wiem, co w Oświęcimiu niedomaga” – zapewnił aktualny starosta oświęcimski.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa