Barbórka z prezydentem Dudą i wicepremier Szydło

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   3 grudnia 2018 15:13

Jutro w Brzeszczach odbędą się centralne uroczystości barbórkowe. Barbórka z prezydentem Dudą i wicepremier Szydło rozpocznie się o godzinie 9.30.

O tej porze górnicy wraz z gośćmi wyruszą z kopalni i przejdą do kościoła św. Urbana. Tam wezmą udział w uroczystej mszy świętej w intencji górników.

Po Eucharystii nastąpi akademia barbórkowa, która odbędzie się w Powiatowym Zespole nr 6 Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Brzeszczach. Wezmą w niej udział prezydent Andrzej Duda i wicepremier Beata Szydło.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa