Barbórka z prezydentem Dudą i wicepremier Szydło

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   3 grudnia 2018 15:13

Jutro w Brzeszczach odbędą się centralne uroczystości barbórkowe. Barbórka z prezydentem Dudą i wicepremier Szydło rozpocznie się o godzinie 9.30.

O tej porze górnicy wraz z gośćmi wyruszą z kopalni i przejdą do kościoła św. Urbana. Tam wezmą udział w uroczystej mszy świętej w intencji górników.

Po Eucharystii nastąpi akademia barbórkowa, która odbędzie się w Powiatowym Zespole nr 6 Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Brzeszczach. Wezmą w niej udział prezydent Andrzej Duda i wicepremier Beata Szydło.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for faktyoswiecim needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on March 31, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa