Bandyta z nożem zaatakował trzeci raz

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   9 listopada 2015 13:56

Nieustalony na razie złoczyńca okradł sklep w Grojcu. Sterroryzował obsługę nożem i zabrał z kasy kilkaset złotych, po czym uciekł. Do rozboju doszło w czwartek 5 listopada, jednak policja poinformowała o nim dzisiaj.

Sposób działania wskazuję, że napaści z kradzieżą w Zatorze i Oświęcimiu (TUTAJ) dokonał jeden i ten sam osobnik.

Rozbojarz znów zaatakował około godziny 18.30, jak w dwóch poprzednich rozbojach. Groził nożem, aczkolwiek nie był agresywny. We wszystkich trzech przypadkach miał ze sobą nóż i zadowolił się łupami, wynoszącymi po kilkaset złotych w każdym sklepie

Policjanci, którzy natychmiast przyjechali do Grojca, nie napotkali opisywanego mężczyzny. Szukają jednak dalej, gdyż tę sprawę traktują priorytetowo.

– Apelujemy do osób, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach z monitoringu lub też posiadają inne istotne informacje w tej sprawie, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Oświęcimiu pod numerem telefonu 33 847 52 80 lub najbliższą jednostką policji. Zapewniamy anonimowość – mówi Małgorzata Jurecka z oświęcimskiego garnizonu policji.

Poszukiwany, to mężczyzna w wieku około 24-27 lat. Ma około 175-180 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, jasną cerę, ostre rysy twarzy i wydatny nos. Był ubrany w ciemne spodnie i jasnoszarą lub ciemną kurtkę dresową z jasnym zamkiem. Nosił tez czarną wełnianą czapkę mocno nasuniętą na czoło.

Jeszcze raz publikujemy nagranie z monitoringu sklepu w Zatorze licząc, że ktoś rozpozna mężczyznę, co doprowadzi do jego zatrzymania.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .