Bądź świadomym rodzicem i odwiedź „MamoweLove”

0 Materiał sponsorowany  |   Fakty,Styl życia  |   17 maja 2018

Świadomi i odpowiedzialni rodzice dbają o swoje maleństwo od pierwszych godzin życia noworodka. A do jego przyjęcia przygotowują się dużo wcześniej. Dziecko już będąc w drodze na ten świat, wiele zmienia w życiu rodzinnym.

Na oświęcimskim osiedlu Zasole powstał sklep „MamoweLove”. Założyły go młode mamy Ewelina i Monika. Postawiły głównie na rodzime, polskie produkty i ekologiczne zabawki.

Dla dzieci

„MamoweLove” ma w swojej ofercie artykuły takich renomowanych marek, jak Lullalove, Ewa Klucze, Nicol Bamar, Twistshake. Nie brakuje także marek typu  handmade – Karomio Handmade, Ulandka, Akcesoria Pani P, Sylwia Szyte Miłością. W sklepie będzie można też znaleźć znane na całym świecie ekologiczne wózki Greentom. Rodzice kupią tu również produkty dekoracyjne do pokoju dziecka: baldachim, maty, poduszki . Właścicielki gwarantują atrakcyjne ceny.

 

 

Co będzie można kupić w sklepie „MamoweLove”? Lista produktów dla dzieci jest bardzo długa. Z pewnością rodzice ubiorą swojego noworodka, niemowlaka lub malucha do trzeciego roku życia od stóp do głów. Znajdą tam także wszelkie produkty, które są niezbędne w domu, w którym pojawia się nowy członek rodziny. Od wkładek laktacyjnych i otulacza po szczotki do butelek.

Dla przyszłej mamy

Jednak właścicielki – Ewelina i Monika – pomyślały także o ciężarnych mamach. Panie spodziewające się dziecka będą miały w „MamoweLove” bogatą ofertę odzieży ciążowej. I to nie tylko codziennej, ale także eleganckiej, w której pójdą na wesele, czy też spotkanie biznesowe. Tego właśnie dotychczas brakowało w Oświęcimiu i okolicy.

 

 

Sklep „MamoweLove”, mieszczący się w Oświęcimiu przy ulicy Obozowej 9A, otworzy swe podwoje w sobotę 19 maja o godzinie 9. Tego dnia każda mama (chyba, że przyjdzie tata), otrzyma drobny upominek.

W mediach społecznościowych można śledzić na bieżąco sklep:

Facebook.com/Mamowelove

Instagram.com/mamowelove.sklep

Świadomi i odpowiedzialni rodzice dbają o swoje maleństwo od pierwszych godzin życia noworodka. A do jego przyjęcia przygotowują się dużo wcześniej.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa