BABICE-WYGIEŁZÓW. Festiwal Drewna w niedzielę

Jola Wodniak  |   Fakty  |   24 lipca 2013 20:48


Na tegorocznym Festiwalu Drewna, który odbędzie się w najbliższą niedzielę w Nadwiślańskim Parku Etnograficznym w Wygiełzowie, zaproszeni twórcy będą prezentować własnoręcznie wykonane wyroby z drewna m.in. przedmioty sztuki, ozdoby artystyczne, wyroby użytkowe.

Ponadto, Festiwalowi towarzyszyć będzie wiele atrakcji. Mianowicie, będzie można wziąć udział w warsztatach zdobienia techniką „decoupage”, konkursach rodzinnych z nagrodami.
 
W ramach tego wydarzenia, odbędzie się również spacer z przewodnikiem po rezerwacie przyrody Lipowiec i Bukowica, połączony z plenerem plastycznym pn „Ze szkicownikiem między chatami”.
Wydarzenie „Festiwal Drewna” zakończy występ Kapeli Beskidzkiej „Śleboda”.

Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa