Artystyczny przeWODNIK – weź udział w konkursie

Jola Wodniak  |   Fakty,Konkursy  |   28 lipca 2020 11:10

Trwa konkurs plastyczno-filmowy Artystyczny przeWODNIK, którego celem jest promowanie odpowiedzialnych postaw osób przebywających nad wodą.

Wraz z organizatorami zachęcamy do nagrania maksymalnie 60-sekundowego spotu, jak bezpiecznie zachowywać się nad wodą, w wodzie lub w jej okolicy, pokazania wszystkim jak można zdrowo oraz aktywnie spędzać wolny czas i wygrania atrakcyjnych nagród.

„Inicjatywa poświęcona jest bezpieczeństwu osób przebywających w wodzie lub nad wodą i ma na celu propagowanie właściwego zachowania w rejonie akwenów, w tym zasad bezpiecznej kąpieli, żeglowania oraz uprawiania sportów wodnych, a w efekcie ograniczenie wypadków tonięć i utonięć zarówno wśród najmłodszych, jak i osób dorosłych” – informują organizatorzy.

W konkursie mogą wziąć udział osoby lub zespoły do trzech osób w wieku od 5 do 18 lat.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie do 30 września, wykonanego indywidualnie lub zespołowo – rysunku, plakatu lub spotu filmowego w dwóch kategoriach wiekowych:

– kategoria 1 – wiek: 5-11 lat,

– kategoria 2 – wiek: 12-18 lat.

 

 

Prace plastyczne mogą być wykonane dowolną techniką rysunkową, malarską lub fotograficzną pozwalającą na utrwalenie obrazu na arkuszu o formacie A3.

„Natomiast spot filmowy trwający maksymalnie do 60 sekund, powinien być wykonany techniką cyfrową przy użyciu kamery wideo, aparatu fotograficznego, telefonu komórkowego itp., oraz zapisany na płycie DVD, pendrive lub innym bezzwrotnym nośniku” – tłumaczą organizatorzy.

Praca plastyczna lub spot filmowy wraz z wypełnioną i podpisaną przez opiekuna zespołu kartą zgłoszenia powinny zostać przesłane na adres:

Komenda Główna Policji – Biuro Prewencji
ul. Puławska 148/150
02-624 Warszawa
z dopiskiem „Filmowy przeWODNIK”.

 

Do pobrania regulamin:
Regulaminogolnopolskiegokonkursuplastyczno-filmowegopnArtystycznyprzeWODNIK2020r

 

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 16 października, jury przyzna też nagrody rzeczowe. Dodatkowe informacje o konkursie można uzyskać pod adresem e-mailowym wps.bprew@policja.gov.pl

Jury kierować się będzie następującymi kryteriami przy wyłanianiu laureatów:
– wartość merytoryczna pracy,
– wartość artystyczna pracy,
– spójność przekazu wyrażanego pracą z tematem konkursu,
– oryginalność podejścia do tematu,
– wartość techniczną pracy.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .