Andrzej Saternus z honorowymi insygniami

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   10 listopada 2017 16:54

Gospodarz gminy Chełmek został laureatem plebiscytu na najpopularniejszego wójta i burmistrza Małopolski. Z gali finałowej przywiózł honorowe insygnia.

Konkurs odbywał się w dwóch etapach.

„Pierwszy obejmował wójtów i burmistrzów z poszczególnych subregionów, w drugim rywalizowali wszyscy włodarze, wyłonieni w pierwszym etapie” – tłumaczy Kamil Szyjka z Urzędu Miejskiego w Chełmku.

Andrzej Saternus na gali finałowej, która w tym roku odbywała się w hotelu Rubinstein na Kazimierzu w Krakowie, był po raz kolejny.

„Jest to dla mnie wyjątkowo ważne odznaczenie, które nie tylko przynosi wiele satysfakcji, ale jest także zachętą do dalszego działania na rzecz rozwoju gminy i dobra mieszkańców. Cieszę się, że moja dotychczasowa praca jest pozytywnie odbierana przez wiele osób, ponieważ to jest istotą tej funkcji, którą mam zaszczyt piastować. Bardzo serdecznie dziękuję za zaufanie, bez którego nic nie udałoby się osiągnąć” – skomentował wygraną burmistrz gminy Chełmek.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzasz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .