Akcja reanimacja i moc ratowania

Yuliia Kutepova  |   Fakty  |   21 lipca 2021 10:14

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zachęca ratowników medycznych z ZRM i strażaków z OSP do wzięcia udziału w konkursie.  Opublikują prace zwycięzców. 

Opublikują prace zwycięzców

Trwa konkurs „Akcja reanimacja i moc ratowania”, organizowany przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Kierowany jest do strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej oraz ratowników medycznych z Zespołów Ratownictwa Medycznego. 

Zadaniem konkursowym jest nagranie jednego filmiku z instruktażem udzielania pierwszej pomocy. Z każdego OSP i ZRM może być wybrany tylko jeden autor filmiku. Ma to być osoba posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.

Technika wykonania pracy jest dowolna

Prace należy przesłać do 20 sierpnia na adres mailowy konkursARiMR@arimr.gov.pl w tytule wiadomości pisząc: Konkurs filmowy pt. „Akcja Reanimacja i Moc Ratowania”. Pracy powinien towarzyszyć opis, zawierający tytuł, datę wykonania oraz miejsce, a także formularz zgłoszeniowy i czytelnie podpisane oświadczenie, które są dostępny do pobrania na stronie internetowej ARiMR. 

 

 

Do głównych kryteriów oceny prac konkursowych należy jakość, estetyka, kreatywność, siła przekazu oraz związek z przesłaniem zawartym w nazwach: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Światowy Dzień Pierwszej Pomocy.

Wyniki będą ogłoszone 11 września – w Światowy Dzień Pierwszej Pomocy

Drobnymi upominkami zostaną uhonorowane wszystkie konkursanci. Laureaci (I, II i III miejsce) dostaną nagrody rzeczowe, takie jak fantomy i certyfikowane torby medyczne. Ich prace zostaną również opublikowane na stronie ARiMR oraz w mediach społecznościowych. 

Zasady konkursu, warunki oraz dokumenty, niezbędne do wzięcia udziału w konkursie są dostępne na stronie internetowej ARiMR.  

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .