Agresor złamał zakaz zbliżania się. Siedzi za kratkami

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   26 czerwca 2020 16:46

Sąd Rejonowy w Oświęcimiu zastosował areszt tymczasowy dla 19-latka z gminy Zator, który złamał zakaz zbliżania się i kontaktowania z rodziną.

Zatorscy policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z domostw w gminie. Gdy pojechali pod wskazany adres, zastali 19-latka, który wywołał awanturę z rodziną.

Agresor w ogóle nie powinien pojawić się w swoim rodzinnym domu. Jako podejrzany o wielomiesięczne psychiczne i fizyczne znęcanie się nad rodzicami, otrzymał zakaz zbliżania się i kontaktowania z najbliższymi krewnymi.

Ponieważ go złamał, trafił do policyjnej celi. Policjanci wystąpili do prokuratury o zmianę środków zapobiegawczych, zastosowanych wobec młodego człowieka.

Prokurator skierował wniosek o trzymiesięczny areszt tymczasowy, a sąd się do niego przychylił. 19-latek jest już w areszcie śledczym.

Zobacz również:

Domowi agresorzy z nakazami opuszczenia mieszkania

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .