Reklama
28 czerwca 2026, niedziela
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w nowym miejscu - FOTO
- Jola Wodniak
- 29 grudnia 2023
- 10:37
Reklama
Powiatowe Biuro Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) w Oświęcimiu rozpoczęło nowy etap swojej działalności.
Agencja ma nowy adres i znajduje się rzy ul. Św. Maksymiliana Kolbego 13. działa od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 do 15.30. ARiMR realizuje kluczowe zadania wspierając rolnictwo w Polsce, w tym płatności bezpośrednie, Unijny Program Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW), Program Operacyjny "Rybactwo i Morze" oraz wsparcie rynków rolnych.
„Funkcjonowaliście państwo w murach starostwa przy ul. Wyspiańskiego od 2002 roku. Cieszę się, że przez tyle lat byliśmy sąsiadami, dobrymi sąsiadami. Życzę wszystkim państwu jak najlepszych warunków pracy w nowym miejscu, satysfakcji i spełnienia marzeń w nowym, 2024 roku" - powiedział starosta Andrzej Skrzypiński.Agnieszka Piela, kierowniczka biura powiatowego ARiMR w Oświęcimiu, wyraziła wdzięczność za miłe słowa starosty, podziękowała za owocną współpracę i gościnę w starostwie przez ponad dwie dekady. Uroczystość zgromadziła również poprzednich kierowników placówki, przedstawicieli władz regionalnych instytucji oraz szefów biur z ościennych powiatów. Całość uroczystości uświetnił występ zespołu folklorystycznego Brzezinianki.