Afery bilbordowej ciąg dalszy. Radni PiS apelują

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   17 września 2021 16:30

„Apel o usunięcie kłamliwych, posługujących się językiem nienawiści bilbordów” wystosowali dzisiaj radni Prawa i Sprawiedliwości.

W dniu, kiedy Janusz Chwierut, prezydent Oświęcimia, odpowiedział na interpelację radnego Jakuba Przewoźnika, radnego klubu PiS w oświęcimskiej radzie miejskiej, autor interpelacji ze swoim klubowym kolega Waldemarem Łozińskim wydał apel do mieszkańców miasta i jego prezydenta.

Radni PiS zarzucają włodarzowi irracjonalną formę i nieprawdziwą treść, a także niewiedzę.

„Akcja z bilbordami wpisuje się w serię absurdalnych – osobistych decyzji Janusza Chwieruta – które staja się znakiem firmowym jego prezydentury” – piszą Waldemar Łoziński i Jakub Przewoźnik.

Jednocześnie rajcy wyliczają nieudane, ich zdaniem, inwestycje wykonane za prezydentury Janusza Chwieruta. Toaletę na ulicy Klasztornej, park & ride, park na Kamieńcu.

Apelują o usunięcie banerów i nierozpowszechnianie kłamstw.

 

Zobacz również:

Radny pyta o bilbordy, prezydent odpowiada

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .