A. Duda: Nie pozwolę, by ktoś zamordował polskie górnictwo – FILM

x-news / Agencja TVN  |   Fakty  |   4 grudnia 2018 15:11

Podczas uroczystości w Brzeszczach Andrzej Duda, prezydent Polski wspomniał konferencję klimatyczną ONZ, która aktualnie odbywa się w Katowicach.

“Wspominane było tutaj dzisiaj o konferencji klimatycznej COP24, która odbywa się w Katowicach. Chcę powiedzieć jasno i wyraźnie jedno, jesteśmy na niej, jesteśmy jej organizatorem, ale jesteśmy tam także po, żeby mówić prawdę w sposób wolny od poprawności politycznej dyktowanej bardzo często przez obce, nie nasze, nie polskie interesy” mówił prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z górnikami z okazji barbórki w Brzeszczach.

“Polska gospodarka nadal będzie opierała się na węglu. (…) Dopóki ja pełnię w Polsce urząd prezydenta, nie pozwolę, by ktokolwiek zamordował polskie górnictwo” – oświadczył prezydent Duda.

 

Zobacz również:

 

Centralne uroczystości barbórkowe rozpoczęte – FILM

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa