95 litrów krwi, na 95-lecie policji kobiecej – FOTO

Redakcja FO  |   Fakty  |   2 lipca 2020 07:00

Policjanci z powiatu oświęcimskiego kolejny raz oddali krew w ramach akcji 95 litrów krwi na 95-lecie policji kobiecej.

Lipcową zbiórkę krwi zainicjowali policjanci ze stowarzyszenia IPA Nowy Targ.

Policyjni krwiodawcy zgłosili się do Oddziału Terenowego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Oświęcimiu, gdzie pod fachową i troskliwą opieką pielęgniarek oddali  krew na rzecz chorych i ofiar wypadków drogowych.

 

 

Od początku tego roku nasi policjanci oddali 25 litrów tego bezcennego daru w ramach różnych akcji, natomiast w ramach akcji 95 litrów krwi na 95-lecie policji kobiecej oddali już 10 litrów krwi.

Akcja na terenie Małopolski będzie trwała do 31 lipca. Wszyscy chętni mogą oddać krew  w zorganizowanych zbiórkach bądź indywidualnie w RCKiK oraz w oddziałach terenowych podając numer akcji  „M095”  lub jej nazwę „95 litrów krwi na 95-lecie Policji kobiecej”.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa