90. lata Oświęcimia, część piąta – FILM

Jola Wodniak  |   Fakty,Turystyka  |   1 stycznia 2020 06:00

Publikujemy kolejny archiwalny film z szafy Mirka Ganobisa. Warto zobaczyć jak Oświęcim wyglądał w latach 90. Zdjęcia wykonał  Tomek Dyrkacz.

„Obiecałem kiedyś, że wymyślę coś ekstra i sądzę, że nadszedł ten czas. Zapomniany Oświęcim, historia naszego miasta z lat 90. Bez obróbki bez ściemy tak było naprawdę” – zachęca Mirosław Ganobis do obejrzenia filmu.

Mirek Ganobis urodził się w 1970 roku w Oświęcimiu. Jest miłośnikiem historii ziemi oświęcimskiej, od wielu lat popularyzator jej dziejów. Założyciel nieformalnej grupy Bunkrowcy Oświęcim, pomysłodawca filmów „Oświęcim-Auschwitz – na styku dwóch światów” z 2016 roku, „Oświęcimski Kartel Rybny” z 2018 roku oraz „Oświęcim-Praga”, który swoją premierę będzie miał w 2020 roku.

 

 

Zobacz również:

90. lata Oświęcimia – FILMY

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa