8. Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych z eFO

Jola Wodniak  |   Fakty,Konkursy  |   24 listopada 2020 06:00

Przed nami ósma edycja konkursu szopek bożonarodzeniowych w Domu Kultury w Przeciszowie – Anieli w niebie śpiewają. Jak co roku Fakty Oświęcim sprawują patronat medialny nad konkursem.

Tegoroczna formuła konkursu uległa zmianie ze względu na sytuację związaną z utrzymującą się pandemią.

„Nadsyłanie prac odbędzie się w formie on-line, a o wynikach i wręczeniu nagród każdego z uczestników poinformujemy telefonicznie. Zachęcamy dzieci i młodzież do udziału w tym wydarzeniu” – informuje Łukasz Fuczek, dyrektor Domu Kultury w Przeciszowie.

Prace można przesyłać do 11 grudnia

Patronat honorowy nad konkursem objął Tomasz Kosowski, wójt gminy Przeciszów. Sponsorzy konkursu: Bank Spółdzielczy w Zatorze, Centrum Biznesu Małopolski Zachodniej w Oświęcimiu, Profil-Plast, ArtGrawer, Instalbis, Bud-max, Stolarnia u Salezjan, W.P. Insel.

Patronat medialny sprawują serwisy KulturalnyPowiat.pl oraz Fakty Oświęcim.

Do pobrania – regulamin.

 

 

Tak było podczas ubiegłorocznej edycji:

„Anieli w niebie śpiewają” po raz siódmy – FILM, FOTO

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Czego najbardziej Ci brakuje w lockdownie?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .