622 pluszaków trafiło do szkół i przedszkoli

Redakcja eFO  |   Fakty,Hokej  |   9 lutego 2019 08:56

622 pluszaków poleciało na taflę podczas czwartej edycji Teddy Bear Toss, zorganizowanej w grudniu przez Oświęcimski Sport S.A.


Podczas meczu Unii z Cracovią 18 grudnia co prawda to Pasy strzeliły pierwszego gola w 5 minucie i 28 sekundzie, ale odpowiedź biało-niebieskich była szybka” – informuje Fakty Oświęcim Paweł Kram, prezes Oświęcimskiego Sportu S.A. – „Za sprawą Adriana Kowalówki w 8 minucie, 10 sekundzie na lód poleciała rekordowa liczba pluszaków. Uczniom z UKH potrzeba była aż 28 worków, żeby zebrać z lodu wszystkie pluszaki.

Zarząd klubu zgodnie z sugestiami kibiców przekazał maskotki do wszystkich szkół i przedszkoli miejskich w Oświęcimiu, by mogły cieszyć najmłodszych oświęcimian na świetlicach.

Poprzednie pluszaki trafiły do służb ratunkowych pogotowia straży pożarnej i policji. Ratownicy i funkcjonariusze rozdawali je dzieciom, które zostały poszkodowane wypadkach drogowych i innych zdarzeniach losowych.

„Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tą akcję. Kolejny Teddy Bear Toss już w nowym sezonie 2019/2020” – dodaje Kram.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz nos sylwestrową?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .