19-latek zasnął za kierownicą – FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   15 września 2020 16:41

Cztery samochody zderzyły się w Bielanach. Przyczyną karambolu było przemęczenie jednego z kierowców. 19-latek zasnął za kierownicą.

Do zdarzenia doszło rano na ulicy Mostowej. 19-letni mieszkaniec gminy Brzeszcze, siedzący za kierownicą forda, zjechał na lewy pas ruchu. Zderzył się z renaultem, prowadzonym przez 62-latka z gminy Kęty.

Ford w wyniku uderzenia wrócił na swój pas, gdzie uderzyło w niego mitsubishi, kierowane przez 47-latkę z gminy Oświęcim. W mitsubishi z kolei uderzył ford z 40-latkiem z gminy Kęty w roli kierowcy.

W wyniku karambolu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. 19-letni kierowca dostał mandat i punkty karne. Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach ustalili, że przyczyną karambolu było zaśnięcie przemęczonego nastolatka za kierownicą.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa