14-latka podtruta tlenkiem węgla

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   5 lipca 2020 09:22

Nastolatka trafiła na badania do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu po tym, jak straciła przytomność w łazience. Strażacy wykryli w mieszkaniu tlenek węgla.

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań bloku przy ulicy 3 Maja w Oświęcimiu. 14-latka weszła do łazienki, gdzie straciła przytomność. Rodzina powiadomiła służby ratunkowe.

Gdy do mieszkania wkroczyli strażacy, dziewczynka była już przytomna. Zajęli się nią ratownicy medyczni. Młoda oświęcimianka trafiła do szpitala.

Ratownicy z Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu wykryli w łazience śladowe ilości tlenku węgla.

Na zdjęciu: Ratownicy z Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu oraz pogotowia ratunkowego ruszyli na ratunek nastolatce z podejrzeniem podtrucia czadem. Fot. Paweł Wodniak

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa