13-latek nadział się na ogrodzenie

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   23 maja 2017 13:42

Do nieszczęśliwego wypadku doszło dzisiaj na szkolnym boisku w Zatorze. Ranny 13-letni uczeń poleciał śmigłowcem ratunkowym do jednego z krakowskich szpitali.

Około godziny 11.30 nastolatek w czasie przerwy pomiędzy lekcjami grał z kolegami w piłkę. Gdy ta przeleciała ponad ogrodzeniem chłopiec ruszył za nią. Chciał przeskoczyć przez płot i zawisł na nim. Kiedy wspiął się na ogrodzenie wbił w udo metalowy element konstrukcji.

Chłopcu pomocy udzielili strażacy. Z kolei ratownicy medyczni, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia zdecydowali o wezwaniu Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Śmigłowiec przetransportował rannego 13-latka do specjalistycznego szpitala w Krakowie Prokocimiu.

Życiu nastolatka nie zagraża niebezpieczeństwo, a jego stan ogólny lekarze oceniają jako dobry.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa