12 tysięcy produktów sanitarnych dla lokalnych służb

Materiał zlecony  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   3 kwietnia 2020 11:15

Park Rozrywki Energylandia wyszedł z inicjatywą wsparcia Tych, którzy ratują zdrowie i życie ludzkie, czyli między innymi lokalnych służb medycznych i ratowniczych.

Właściciele parku rzekazali ponad 12 tysięcy produktów sanitarnych regionalnym instytucjom służby zdrowia, a także instytucjom charytatywnym.

Za tą liczba kryją się konkrety w postaci:

6000 maseczek, 6000 rękawiczek, 600 litrów płynu do dezynfekcji oraz 250 opakowań żeli antybakteryjnych.

„Dla Energylandii bezpieczeństwo i rozrywka na światowym poziomie są najważniejsze i zawsze idą w parze, o czym po raz kolejny przekonujemy się dzisiaj. Warto przypomnieć, że w związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją w Polsce Park podjął decyzję o zmianie daty otwarcia nowego sezonu” – informuje Krystian Kris Kojder, dyrektor ds. wizerunku i rzecznik prasowy Energylandii.

Z uwagi na nieprzewidywalny rozwój zdarzeń nie jest w stanie podać nowej daty otwarcia

Park podkreślając, że Energylandia to właśnie ludzie, którzy ją tworzą, postanowili zrobić coś bez precedensu w  historii Energylandii i zaprosić Gości na otwarcie parku ON-LINE. W sobotę 4 kwietnia o godz. 10 i 15, medialny team parku pokaże poprzez transmisję LIVE Energylandię w sezonie 6.

Tym samym przyłącza się do akcji #zostańwdomu

„W związku z tym, intensywnie promujemy wszelką domową kreatywność w ramach #energylandiachallenge, zachęcając Gości do prostych i zabawnych aktywności domowych w gronie bliskich i rodziny. Nasze pomysły spotykają się z sympatycznym odbiorem i zbliżają naszą społeczność. Jest to dla nas ważna misja, by nieco rozweselić rzeczywistość i dać radość,  której oczekują nasi Goście” – dodaje Kris.

Informujemy również, że bilety na sezon 2020 zakupione nawet w ubiegłym roku, po zakończeniu sezonu 2019, których pierwotna ważność upływa 26 czerwca 2020,   będą ważne aż do 10 stycznia 2021.”

 

 

LIVE OTWARCIE – SOBOTA – 4 KWIETNIA 2020 – BĄDŹMY RAZEM ONLINE

LIVE Energylandia! Otwarcie w wersji online – Atrakcje 2020⏰SOBOTA❗ 4 kwietnia 2020❗godzina: 10:00 i 15:00BĄDŹCIE Z NAMI 🤝Jesteście z nami zawsze, niezależnie od okoliczności, pogody; w sezonie i poza nim <3Wspólnie z Wami planujemy rozwój parku, wsłuchując się w Wasze sugestie, korespondując z Wami przez nasze kanały, a także wielokrotnie w tak miłych rozmowach z Wami podczas wizyt…Bądźmy wiec ze sobą w ten dzień wirtualnie❗ Sądzimy, że to może się udać! Jesteśmy pewni, że ta energia, która wypełnia Energylandię może być przekazana również w sieci — jeśli wszyscy z radością tak postanowimy!🚶‍♀️🚶‍♂️Czeka nas spacer po parku, przetestujemy kilka atrakcji 🎢 , będziemy dla Was zarówno na ziemi, jak i w powietrzu! ✈

Opublikowany przez EnergyLandia Czwartek, 2 kwietnia 2020

 

Ważne

Nowy koronawirus SARS-Cov-2 wywołuje chorobę o nazwie COVID-19.

Choroba objawia się najczęściej gorączką, kaszlem, dusznościami, bólami mięśni, zmęczeniem. Jeżeli masz te objawy i mogłeś / mogłaś mieć styczność z osobami zarażonymi nie idź do lekarza lub SOR – pozostań w domu i zadzwoń do sanepidu lub innych jednostek specjalnie powołanych na czas pandemii:

– 800 190 590 – numer infolinii Narodowego Funduszu Zdrowia dotyczącej postępowania w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem,
– 604 197 624 lub 33 843 09 28 – telefony całodobowe do Powiatowej Państwowej Inspekcji Sanitarno-Epidemiologicznej w Oświęcimiu,
– 33 844 89 80 – telefon całodobowy do Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Oświęcimiu.

 

Więcej informacji na temat koronawirusa można uzyskać pod hashtagiem:

#koronawirus

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .