Wyprawą rowerową uczcili pamięć Darka Fuglewicza – FOTO

Jola Wodniak  |   Fakty,Turystyka  |   14 września 2020 11:13

Około 20 osób przybyło na start pierwszej w tym roku wycieczki rowerowej z MotoGalicją. Wyprawę zadedykowali zmarłemu niedawno prezesowi.

Uczestnicy mieli do pokonania pętlę o długości 28 kilometrów, biegnącą przez Kamieniec, Zaborze, Porębę, Włosienicę, Stawy Monowskie oraz Dwory.

Pogoda dopisała cyklistom

„Wyprawę dedykowaliśmy Darkowi „Fuglowi” Fuglewiczowi. prezesowi naszego stowarzyszenia, który zmarł w czerwcu” – mówi Paweł Kram ze Stowarzyszenia Miłośników Bezpiecznej Motoryzacji MotoGalicja.

Organizatorzy myślą już o kolejnej wycieczce niedzielnej

„Jeśli pogoda dopisze jeszcze w tym miesiącu zorganizujemy i poinformujemy na profili FB naszego Stowarzyszenia oraz za pomocą Faktów Oświęcim, który od samego początku jest naszym patronem niedzielnych wycieczek” – dodaje Kram.

Zachecamy do obejrzenia fotorelacji z wycieczki autorstwa Joanny Chrząszcz i Piotra Tarczyńskiego.

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa