Wśród dzikich plemion Etiopii

Redakcja eFO  |   Turystyka  |   20 marca 2021 08:00

Wśród dzikich plemion Etiopii to temat spotkania przy globusie z Michałem Szulimem, które rozpocznie się w środę 24 marca 18.


To tutaj znajduje się pewna niezwykła pustynia z lawy, będąca najgorętszym miejscem na ziemi, stąd także wywodzi się kawa, którą pija się z solą i masłem. Ale podczas spotkania poznamy też z bliska najbardziej dzikie plemiona świata i będziemy świadkami pewnej dziwnej ceremonii pasowania chłopca na mężczyznę…

Posłuchamy też o plemieniu, w którym do dzisiaj wykonuje się szokujące zabiegi inicjacyjne dziewcząt. Dowiemy się też jak smakuje sfermentowany naleśnik i poznamy historię najstarszego człowieka na ziemi.

Michał Szulim

– autor książek „Miejsce za miejscem”, czyli podróże małe i duże” (2017) oraz jej kontynuacji (2019)
– wokalista zespołu PLATEAU, z którym nagrał 6 płyt i zagrał blisko 900 koncertów
– podróżnik, dziennikarz Radia Dla Ciebie
– współpracownik pisma podróżniczego „All Inclusive”
– twórca bloga MiejsceZaMiejscem.pl

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Czego najbardziej Ci brakuje w lockdownie?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .