Wietnam – w poszukiwaniu ducha Indochin

Jola Wodniak  |   Turystyka  |   14 września 2021 08:58

Wietnam – w poszukiwaniu ducha Indochin to temat kolejnego Spotkanie przy globusie z Kasią, Markiem i Malwinką Szewczykami.

Spotkanie rozpocznie się 16 września o godzinie 18w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się 35. z cyklu podróżniczych „Spotkań przy globusie” – spotkanie z Kasią, Markiem i Malwinką Szewczyk pt. „Wietnam – w poszukiwaniu ducha Indochin”.

Wietnam

Od dawna był na liście ich podróżniczych marzeń. Chyba każdy wraca z tego kraju zachwycony – krajobrazami, kuchnią i oczywiście ludźmi. Naszych podróżników Wietnam też oczarował – znaleźli tam klimat dawnych Indochin. Często spotykali kobiety w tradycyjnych strojach, a wielu mieszkańców nosi charakterystyczny kapelusz Non La.

„Na spotkaniu opowiemy o naszej podróży z północy na południe Wietnamu i przedstawimy wiele praktycznych informacji dla tych, którzy planują odwiedziny w tej części Azji” – mówią Kasia, Marek i Malwina.

Kasia, Marek i Malwinka Szewczykowie

Rodzina z Krakowa której największą pasją są podróże. Marek – programista, Kasia – właścicielka butiku z rękodziełem craftDNA, a poznali się studiując fizykę.

Najchętniej odwiedzają Azję, bo to ich największa miłość. Jednak we trójkę zobaczyli już ponad 20 krajów. Z wielką pasją przekonują innych, że z dzieckiem da się wyruszyć w świat, a swoje podróże opisują na blogu kasai.eu

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .