Wakacyjne kierunki LOT-u bezpośrednio z Krakowa już od 18 czerwca

PAP Sponsorowane  |   Turystyka  |   7 czerwca 2021 19:45

Najpopularniejsze kierunki wakacyjne Polskich Linii Lotniczych LOT dostępne będą bezpośrednio ze stolicy Małopolski. Bilety, w atrakcyjnych cenach, są już w sprzedaży na stronie lot.com

Połączenia wakacyjne z Krakowa startują 18 czerwca. „Coraz szybsze tempo szczepień w Europie oraz stopniowe luzowanie obostrzeń przez kraje europejskie pozwalają nam na wprowadzanie do rozkładów kolejnych połączeń wakacyjnych, także do nieobsługiwanych wcześniej kurortów. Połączenia te zapewnią naszym pasażerom bezpośrednie i wygodne podróże z terenu całej Polski. To potwierdza nasze długofalowe plany rozwoju LOT w segmencie turystycznym i zacieśniania współpracy z touroperatorami oraz lokalnymi partnerami”– mówi Michał Fijoł, członek zarządu ds. handlowych PLL LOT. 

W te wakacje z Krakowa LOT-em można będzie się dostać do czterech atrakcyjnych miejscowości. Pierwszą z nich jest albańska Tirana, która stanowi świetny punkt startowy do dalszych wypadów na terenie tego kraju. Malownicza Albania kryje nie tylko dziewicze plaże, ale i starożytne oraz średniowieczne zabytki.

Drugim portem, o którym warto pomyśleć podczas tegorocznych wakacji jest chorwacki Dubrownik. Miasto – nazywane przez jego mieszkańców „Perłą Adriatyku” obfituje w liczne zabytki. Najbardziej rzucającą się w oczy konstrukcją są wznoszone od XI do XVII wieku fortyfikacje okalające Stare Miasto. Liczą 1940 metrów długości. 

Dla wywodzących się z Małopolski wielbicieli Grecji LOT przygotował dwie destynacje. Wiecznie zielone Korfu słynie z malowniczych plaż i miejsca narodzin niedawno zmarłego brytyjskiego księcia Filipa. Z kolei Rodos, przyciąga pozostałościami po krzyżowcach, zaś w górach wyspy leżą liczne, popularne wśród turystów klasztory, a na wybrzeżu urocze Lindos, łączące ze sobą cechy starożytnego i średniowiecznego miasta.  

Ostateczny kształt siatki połączeń uzależniony jest od aktualnej sytuacji epidemicznej. Wszystkie połączenia odbywają się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Więcej informacji na stronie: https://www.lot.com/pl/pl/loty-z-krakowa

LOT zachęca również do śledzenia wakacyjnych lotów z innych miast. Można upolować prawdziwe perełki – https://www.lot.com/pl/pl

„Dokładamy wszelkich starań, by upragnione wakacje były bezpieczne i udane, dlatego oferta LOT-u jest w tym roku wyjątkowo bogata. Mamy nadzieję, że tegoroczne wakacje na wiele lat zapiszą się w pamięci podróżnych” – dodaje Michał Fijoł.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .